Hakkımızda

Şirketler topluluğumuz 1987 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. NACİ ABAY tarafından kurulmuştur. Grup bünyemizde, Bursa ve İnegöl FIAT ANA BAYİLİKLERİ, YETKİLİ SERVİS ve YEDEK PARÇA olan şirketimiz BANOTO OTOMOTİV TUR. A.Ş.  Kestel yolu üzerinde MASPET OTOMOTİV AKARYAKIT LTD.ŞTİ, Ankara yolu üzerindeki merkezimizde ABAYLAR SİGORTACILIK LTD.ŞTİ,  AKSARAY ilimizde ABAYLAR AKARYAKIT LTD.ŞTİ ve ABAYLAR OTELCİLİK LTD.ŞTİ bulunmaktadır.
BANOTO OTOMOTİV TURİZM TİC. A.Ş, bünyesinde bulundurduğu şirketlerinin toplam cirosu 80.000.000,00- TL olup toplamda 200 personel ile hizmet vermektedir. Bursa- Ankara yolu üzerinde faaliyet gösteren firmamızda, satış,  mekanik ve kaporta/boya servis hizmeti ile toptan ve perakende yedek parça satışı yapılmaktadır.
2,EL OTOEKSPER Bayiliğimizle gerek takas, gerekse 2,EL SATIŞ’ da müşteri memnuniyetini esas alarak güleryüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunulmaktadır.
ABAYLAR SİGORTA LTD.ŞTİ. şirketimizin bünyesinde bulundurduğu Türkiye’ nin en büyük 7 farklı acenteliği ile müşterilerimize rekabetçi piyasa koşullarında sigorta-aracılık hizmetlerinde yardımcı olmaktadır.
İNEGÖL’ de bulunan FIAT SERVİS, SATIŞ VE 60 yatak kapasiteli ABAYLAR MOTEL ile tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamak ve en iyi hizmeti vermek adına 2013 yılı itibariyle hizmete girmiştir.
AKSARAY ilimizde faaliyet gösteren ABAYLAR AKARYAKIT VE ABAYLAR OTELCİLİK LTD ŞTİ, Taşımacılık şirketinde MERCEDES BENZ         ve KAMU araçlarının sevkini sağlamaktadır. PETROL OFİSİ ve ICEMAR bayiliklerini de bünyesine bulunduran şirketimiz de, 120 yataklı otelimiz ile kaliteli, güvenli ve güleryüzlü hizmeti sunmaktayız.
Faaliyetini yürüttüğümüz tüm alanlarımızda önceliği MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE vermiş olan şirketlerimiz, siz değerli müşterilerimizin desteği ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
                
                     GECMİŞİMİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE İNANÇLA, GELECEĞİMİZE YATIRIM YAPIYORUZ.

Copyright ©2013 Abaylar Butik Motel. All Rights Reserved. Site By: Ezop Web Tasarım